facebook

Produkcja, dystrybucja, serwis

Produkcja, dystrybucja, serwis Rozwiązania branżowe UAV Szkolenia UAVO, VLOS WIRIS - dystrybucja Usługi

Produkcja i dystrybucja dronów

Produkcja

Naczelną zasadą firmy jest oferowanie Naszym Klientom jedynie sprawdzonych, najwyższej jakości dronów. Dlatego też, od początku istnienia firmy projektujemy i produkujemy platformy dronów, które spełniają najwyższe wymagania stawiane nam przez Klientów. 

Kompetencje naszej wykwalifikowanej kadry inżynierów  - projektantów, konstruktorów, awioników, elektroników i programistów, zdobywane w Polsce i zagranicą, są gwarantem najwyższej jakości i wysokiego poziomu innowacyjności oferowanych przez nas platform. Nasze drony są stosowane i zdobyły uznanie w:
 • geodezji,
 • precyzyjnym rolnictwie,
 • monitoringu,inspekcji, obserwacji i nadzorze
 • leśnictwie
 • ochronie środowiska
 • i wielu innych dziedzinach, gdzie stosowanie dronów jest tylko możliwe

Dystrybucja Delair-Tech

Jesteśmy wyłącznym na Polskę autoryzowanym dystrybutorem francuskiej firmy Delair-Tech produkującej rewelacyjne drony w układzie płatowca dedykowane branży geodezyjnej, precyzyjnemy rolnictwu a także obserwacji i monitoringowi dużych areałów i obiektów liniowych. Producent oferuje platformy DT-18 oraz DT-26 odznaczające się czasem lotu do 4 godzin, w czasie których samoloty mogą przebyć dystans 200km. Transfer danych pozyskanych w czasie lotu odbywa się w czasie rzeczywistym drogą satelitarną lub siecią komórkową. 

Samoloty Delair-Tech posiadają możliwość montażu zasobników z wieloma typami głowic optoelektronicznych - od światła widzialnego do bliskiej podczerwieni. Producent udostępnia również intuicyjne oprogramowanie wspierające loty autonomiczne. 

Samoloty Delair-Tech są wykorzystywane na całym świecie - od Kanady po Afrykę. Mogą latać w bardzo trudnych warunkach i są niezawodne. Poprzez kliknięcie w logo producenta z lewej strony zostaną Państwo przeniesieni na jego stronę, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego filmu firmy Delair-Tech prezentującego możliwości sprzętu przez nią produkowanego. 

Multirotor - dystrybucja

Jesteśmy wyłącznymi dealerami na Polskę produktów jednego z europejskich leaderów w produkcji cywilnych dronów wielowirnikowych Multirotor firmy service-drone.com zyskującego uznanie na świecie niemieckiego producenta. Drony te wykorzystywane są w całej Europie i na Świecie, posiadają certyfikację nadzoru lotniczego Austrii i Włoch do wykonywania lotów komercyjnych. Do chwili obecnej sprzedano ponad 300 egzemplarzy dronów. Producent oferuje modele dedykowane geodezji, platformy uniwersalne, a także przeznaczone dla wymagającej branży filmowej. 

Nowością są platformy mogące utrzymywać się w powietrzu nawet do 90 minut pełniąc w tym czasie funkcje obserwacji, nadzoru, monitoringu. Poprzez kliknięcie w logo producenta z lewej strony zostaną Państwo przeniesieni na jego stronę, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego, gdzie mogą Państwo zakupić oferowane przez nas produkty i rozwiązania.

MikroKopter

Nasza firma jest wyłącznym na Polskę dystrybutorem niemieckiego producenta zaawansowanej elektroniki do stabilizacji lotu wielowirnikowców oraz Bezzałogowych Statków Powietrznych - MikroKopter. Produkty MikroKoptera są projektowane i produkowane wyłącznie w Niemczech. Producent oferuje kontrolery lotu, systemy GPS, systemy telemetryczne i zaawansowane oprogramowanie wspierające oraz gotowe zestawy dronów wielowirnikowych dedykowanych geodezji, fotografii lotniczej i wielu innym. Oferta na wszystkie produkty MikroKoptera dostępna w naszym sklepie internetowym. Poprzez kliknięcie w logo producenta z zostaną Państwo przeniesieni na stronę MikroKoptera, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje.

Sklep stacjonarny

 • drony do zastosowań profesjonalnych
 • profesjonalne stabilizatory do kamer i aparatów fotograficznych
 • artykuły i części zapasowe do budowy dronów
 • artykuły do transmisji obrazu i danych - monitory, nadajniki i odbiorniki.
 • zabawki RC - zdalnie sterowane drony, samoloty i samochody
Wszystkie dostępne w sklepie stacjonarnym produkty znajdą Państwo również w naszym internetowym sklepie z dronami www.sklep. centrum-drony.pl

Serwis

Drony Sp. z o.o. jest autoryzowanym punktem serwisowym firm Delair-Tech oraz Service-drone.com
Oferujemy profesjonalny serwis bezzałogowych statków powietrznych w zakresie:
 • Przeglądów i konserwacji eksploatacyjnej multikopterów i stabilizatorów optycznych
 • Napraw uszkodzeń urządzeń latających
 • Kompleksowych remontów multikopterów i stabilizatorów optycznych
 • Dostosowywania/przebudowy istniejących urządzeń do wymagań aplikacji klienta
 • Rozbudowy systemów pokładowych dronów
 • Szkoleń w zakresie eksploatacji multikopterów oraz urządzeń peryferyjnych
 • Budowę multikopterów pod osobiste wymagania klienta
 • Budowę stabilizatorów optycznych bezszczotkowych do multikopterów i innych zastosowań
 • Projektowanie i wykonawstwo elementów mechanicznych (z wykorzystaniem maszyn CNC
 • Części zapasowe i akcesoria do multikopterów i stabilizatorów optycznych
 • Obsługę software' ową (konfigurowanie, diagnostykę systemów pokładowych dronów i stabilizatorów optycznych)
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie filmowania,fotografii, monitoringu i obserwacji z wykorzystaniem platform latających. Nasi specjaliści chętnie udzielą porad odnośnie doboru sprzętu do konkretnych zastosowań, a także pomocy przy przygotowaniu sprzętu do pracy.

Realizacja strony internetowej SEI Weboski