facebook

o firmie

Produkcja, dystrybucja, serwis Rozwiązania branżowe UAV Szkolenia UAVO, VLOS WIRIS - dystrybucja Usługi

O firmie Drony Sp. z o.o.

Drony Sp. z o.o. jest podmiotem prywatnym, w którym ponad 49% udziałów posiada Bielski Park Technologiczny Lotnictwa,Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o. - największe polskie, prywatne centrum rozwoju lotnictwa General Aviation. 

Drony Sp. z o. o. z siedzibą przy Bielskim Parku Technologicznym Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji, to firma zaangażowana w rozwój nowoczesnych technologii w dziedzinie bezzałogowych statków powietrznych, znajdujących zastosowanie głównie w aplikacjach cywilnych, a także świadcząca usługi sprzedaży i serwisu produktów własnych i konstrukcji konkurencyjnych. Została utworzona, aby oferować - jako pierwsza na rynku - kompleksowe usługi związane z cywilnym wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych.

Korzystając z zaplecza naukowo - technologicznego firm skupionych przy Bielskim Parku Technologicznym Lotnictwa i opracowanych innowacji z dziedziny awiacji, nawigacji, elektroniki, informatyki, robotyki i automatyki, a także dzięki kooperacji ze światowymi potentatami branży bezzałogowych platform powietrznych doświadczona kadra inżynierska opracowuje i wdraża nowoczesne projekty i pomysły wszędzie tam, gdzie z przyczyn technicznych zastosowanie bezzałogowych statków powietrznych nie było to dotychczas możliwe.

Dynamiczny rozwój zapewnia firmie Drony Sp. z o.o. wyspecjalizowana kadra inżynierów i techników oraz nowocześnie zarządzająca firmą kadra menadżerów.

Połączenie pasji z doświadczeniem wybitnych specjalistów wielu dziedzin daje wręcz nieograniczone możliwości realizowania najbardziej wymagających projektów.

Dotychczasowymi osiągnięciami spółki było stworzenie szerokiej gamy rewolucyjnych systemów stabilizacji do głowic optoelektronicznych. Obecnie w Dziale Badań i Rozwoju dobiegają końca prace badawczo - rozwojowe nad nowymi Bezzałogowymi Statkami Powietrznymi w układzie hybrydowym, dedykowanym służbom mundurowym ( Policja, Wojsko, Straż Graniczna), jak również mającym zastosowanie na rynku cywilnym.

Realizacja strony internetowej SEI Weboski