facebook

aktualności

Produkcja, dystrybucja, serwis Rozwiązania branżowe UAV Szkolenia UAVO, VLOS WIRIS - dystrybucja Usługi

Nowe przepisy ULC


1 lutego 2016 r. Urząd Lotnictwa Cywilnego dokonał aktualizacji swojej podstrony dotyczącej wniosków na loty dronami w strefach R (nad miastami powyżej 25 tys. mieszkańców). W związku z pojawieniem się nowego paragrafu został zaktualizowany formularz z wnioskiem o zgodę na loty w R dla dronów. 
Zapraszamy do zapoznania się z przepisami. 

Bezzałogowe statki powietrzne - o nas w magazynie Polski Przemysł

„Wyzwania, które nasi specjaliści uwielbiają, pojawiają się przy indywidualnych, specyficznych wymaganiach klientów. Jak na razie nie napotkaliśmy problemu technicznego, którego nie byliśmy w stanie rozwiązać” – mówi Marek Augustyński, wiceprezes firmy w wywiadzie dla magazynu "Polski Przemysł". 

Serdecznie zapraszamy do lektury wywiadu, którego mieliśmy przyjemność udzielić dla magazynu Polski Przemysł. To kolejny dowód na duże zainteresowanie branżą Bezzałogowych Statków Powietrznych oraz naszą firmą. 
Więcej w magazynie Polski Przemysł. 
Multirotor Service- drone.com G4 Eagle V2 w służbie PKP Cargo!

Multirotor Service- drone.com G4 Eagle V2 w służbie PKP Cargo!

Multirotor G4 Eagle V2 w służbie PKP Cargo!

        Jest nam niezmiernie miło Państwa poinformować, iż PKP Cargo S.A.po wielu testach w terenie dokonało wyboru drona, który będzie slużyć pomocą w patrolowaniu i obserwacji transportów węgla i innych towarów, będących obiektem zainteresowania przestępców.
          Wybór padł na jedną z najbardziej stabilnych, uniwersalnych i jednocześnie skalowalnych do wielu zastosowań platform wielowirnikowych - oferowanego przez nas drona Multirotor G4 Eagle V2! Dron, którego jesteśmy dystrybutorem potrafi spędzić w powietrzu ok. 30 minut, przelecieć kilka kilometrów, pozyskać materiał fotograficzny wysokiej jakości, który z pewnością  stanowić może doskonały materiał dowodowy w sprawach przeciwko amatorom cudzej własności.

Zainteresowanych zakupem podobnego sprzętu zapraszamy do lektury naszej strony internetowej, szczególnie działu
ROZWIĄZANIA BRANŻOWE

Niezmiernie się cieszymy, iż PKP Cargo dołączyło do grona zadowolonych użytkowników dronów Multirotor Service-drone.com!

Dziękując za wybór Multirotor G4 Eagle V2 życzymy PKP Cargo S.A. pomyślności w dalszych działaniach z wykorzystaniem dronów w codziennej pracy, mając jednocześnie nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Dziękujemy!
Drony Sp. z o.o. członkiem Śląskiego Klastra Lotniczego!

Drony Sp. z o.o. członkiem Śląskiego Klastra Lotniczego!


     Niezmiernie miło nam Państwa poinformować, iż 29 maja 2015 roku firma Drony Sp. z o.o. została  członkiem Śląskiego Klastra Lotniczego. Oznacza to dla nas  możliwość współpracy i kooperacji z firmami wchodzącymi w skład Klastra, co z pewnością przełoży się na wzrost innowacyjności opracowywanych i oferowanych przez nas rozwiązań w dziedzinie Bezzałogowych Statków Powietrznych.

    Celem utworzenia Śląskiego Klastra Lotniczego był wzrost innowacyjności oraz wzmocnienie powiązań kooperacyjnych jego członków, co w konsekwencji doprowadzi do wzrostu konkurencyjności wszystkich firm biorących udział w projekcie. 
 
Osiągnięcie tych priorytetów odbywa się przez wspólną realizację następujących zadań:
  • inicjowanie projektów badawczych oraz wdrażanie technologii lotniczych,
  • uczestnictwo w projektach krajowych i międzynarodowych dla klastrów
  • prowadzenie działań promocyjnych na szczeblu regionalnym, krajowym i międzynarodowym
  • nawiązywanie kontaktów handlowych z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
  • pozyskiwanie inwestorów zewnętrznych dla działań inwestycyjnych w Klastrze
  • podjęcie działań mających na celu budowę i wyposażenie zaplecza badawczego dla przemysłu lotniczego
  • podejmowanie działań zmierzających do tworzenia kierunków studiów w zakresie technologii lotniczych

Realizacja strony internetowej SEI Weboski